Strona główna   Napisz wiadomość
P.P.U. METAL HAMMER - Czaszyn 263    tel: 0 667 858 667     e-mail: metal.hammer@poczta.fm  
Oferta firmy METAL HAMMER

We wszystkich realizowanych przez firmę METAL HAMMER zadaniach stawiamy na najwyższą jakość
i profesjonalizm co pozwala nam na dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa i wdrażanie najnowszych technologii. Ponieważ jedną z ważniejszych dziedzin jakimi zajmuje się nasza firma jest produkcja, dystrybucja i montaż szeroko pojętych metalowych elementów ogrodzeniowych, przygotowaliśmy dla Państwa specjalny serwis internetowy obejmujący tą właśnie ofertę.

W szczególności w naszej ofercie znajdziecie Państwo:

·        Ogrodzenia metalowe - solidne, wykonane z doskonałej pełnej stali, z profili zamkniętych lub kątowników. Ogrodzenia realizujemy w wielu wzorach (w tym najwymyślniejsze indywidualne projekty dostarczone przez Klienta lub zaprojektowane z naszą pomocą), malowane specjalną farbą.

·        Bramy metalowe - w tym tradycyjne bramy skrzydłowe (jednoskrzydłowe i dwuskrzydłowe), bramy przesuwne, otwierane ręcznie lub automatycznie ze sterownikiem na pilota.

·        Akcesoria ogrodzeniowe - zamki, rygle, klamki, napinacze, linki itp.

·        Ozdobne elementy wykończeniowe - groty, ornamenty, tralki - estetyczne metalowe elementy wykończeniowe bram, ogrodzeń, krat, barierek i balustrad.

·        Balustrady, barierki balkonowe i schodowe

·        Kraty okienne - od solidnych prostych rozwiązań po kraty spełniające również funkcje dekoracyjne.

·        NOWOŚĆ! Stylowe meble kute - piękne meble do ogrodu i na taras.

Walory praktyczne
Wszystkie produkowane i montowane przez nas elementy cechują się najwyższą jakością i trwałością. Wykonane z doskonałej stali przez doświadczonych pracowników firmy METAL HAMMER wyjątkowo odporne na warunki pogodowe i przez wiele lat stanowić będą solidne ogrodzenie lub zabezpieczenie Państwa domów i posesji.

Walory estetyczne
Jako, że oferujemy duży wybór gotowych ozdobnych elementów wykończeniowych (grotów, ornamentów itp.) oraz możliwość realizowania zamówień z dostarczonych przez klienta nawet najbardziej wymyślnych projektów własnych - jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej wysublimowane gusta i oczekiwania naszych klientów. Jakość wykonania jest dla nas równie ważna jak doznania estetyczne.

Doradztwo i profesjonalny montaż
Jeśli nie jesteście Państwo pewni lub macie jakiekolwiek pytania związane z planowanym zakupem
i montażem metalowych elementów ogrodzeniowych - zapraszamy do kontaktu z nami - z chęcią porozmawiamy i podpowiemy możliwe rozwiązania. A kiedy już zdecydujecie się Państwo na konkretne produkty firmy METAL HAMMER - nasi pracownicy wykonają dla Państwa profesjonalny montaż elementów ogrodzeniowych.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi projektami na stronie galerii i do osobistego kontaktu z nami.

© 2009 P.P.U. METAL HAMMER | Project by KRI$TOF Opracowanie CZASZYN.PL